Google

Zarabianie na blogach - jak zbudować pasywny dochód

Blog przeniesiony. Zajrzyj na nowy blog o zarabianiu na blogach. :)

Subskrybuj RSS tego bloga i czytaj artykuły gdy tylko się pojawią!piątek, 22 czerwca 2007

Nowe skierowania AdSense: Google Apps i Checkout

W Google AdSense do tej pory dostępne były trzy produkty do polecania: Google AdSense, Google AdWords i Firefox z paskiem Google Toolbar.

Dziś się to zmieniło. Dostępne są od dziś Google Checkout i Google Apps. Gdyby nie blog zyski.net, pewnie prędko bym się o tym nie dowiedział, bo rzadko korzystam ze skierowań AdSense.

Google Checkout z tego co zrozumiałem, to coś w stylu platformy pośredniczącej między klientem a sklepem internetowym. Ma ona zwiększać bezpieczeństwo transakcji, choćby z tego względu, że sprzedawca nie dostanie pełnego numeru karty kredytowej klienta. Za polecenie klienta dostaniesz 1$, o ile w ciągu 90 dni od rejestracji dokona on zakupów towarów o wartości nie mniejszej niż 10$.

Google Apps to połączenie usług GMail, Google Talk, kalendarza i edytora stron WWW. W założeniu ma stanowić platformę do komunikacji pomiędzy pracownikami jakiejś firmy. Na przykład osób pracujących nad jakąś stroną WWW, niekoniecznie mieszkających w jednym mieście. Za każdą osobę, która zarejestruje się w Google Apps i będzie z niego korzystać przez cztery kolejne tygodnie co najmniej z jednego konta mailowego założonego w tym pakiecie, dostaniesz 5$.

Jeszcze nie wyrobiłem sobie opinii na temat tych dwóch nowych produktów do polecania, więc nic więcej dziś nie napiszę. Zachęcam jednak do komentowania tychże produktów w komentarzach pod wpisem.

Komentarzy: 2

Marcin Godlewski napisał (napisała)...

Niestety te dwie nowe usługi nie doczzekły się jeszcze tłumaczenia :(

tatar111 napisał (napisała)...

No, ale znając google niedługo to się pojawi. Dobra robota google!:)